Cannabis Topicals in Lady Lake, FL Cannabis Topicals in Lady Lake, FL

Shop cannabis topicals available in Lady Lake. Compare lotions, balms, and salves across dispensaries, with featured deals updated daily.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Topical in Lady Lake

12 available
Loading...

Showing 12 of 12 results.

Relieve Lavender from  product image
Plant Precision

Relieve Lavender

650mg THC
$0.05/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$60.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$39.45
Remedi 500mg Infused Balm from  product image
Remedi

Remedi 500mg Infused Balm

500mg THC | 0.0%CBD
$60.00/g | $12.00/THCg
0.5 grams

Lady Lake

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$50.00
Remedi Infused Balm 1:1 500mg from  product image
Remedi

Remedi Infused Balm 1:1 500mg

250mg THC | 250.0%CBD
$120.00/g | $48.00/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$30.00
$50.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

240mg THC | 244.5%CBD
$157.80/g | $65.75/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

216mg THC | 234.0%CBD
$152.25/g | $70.65/THCg
0.2 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$30.45
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

150mg THC
$143.00/g | $95.33/THCg
0.2 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$21.45
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

92mg THC
$184.50/g | $200.98/THCg
0.1 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$18.45
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

82mg THC | 75.9%CBD
$286.00/g | $350.49/THCg
0.1 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$21.45
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

19mg THC
$5.00/g | $26.22/THCg
1/4 oz.

Lady Lake

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.71/g | $31.59/THCg
1/8 oz.

Lady Lake

Hybrid
Topical: Lotion
$20.00
72 Hour CBD Patch from  product image

72 Hour CBD Patch

1mg THC | 20.2%CBD
$510.00/g | $87931.03/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Topical: Topical
$10.20
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes