Cannabis Vape Carts in Lady Lake, FL Cannabis Vape Carts in Lady Lake, FL

Shop cannabis vape carts across Lady Lake dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Lady Lake

231 available
Loading...

Showing 25 of 231 results.

Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.72/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
ACE Dabbalicious from  product image
Select

ACE Dabbalicious

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Northern Lights from  product image
Select

Northern Lights

91.8% THC | 0.3%CBD
$39.00/g | $42.48/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Waffle Hut from  product image
Select

Waffle Hut

91.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.17/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Indica
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Blueberry Cookies from  product image
Select

Fresh Blueberry Cookies

91.5% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.62/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Hybrid
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Amnesia Haze from  product image
Select

Amnesia Haze

91.4% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.67/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Ruby Red Diesel from  product image
Select

Ruby Red Diesel

91.2% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.76/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Vanilla Mint Kush from  product image
Select

Vanilla Mint Kush

91.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.38/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Cereal Milk from  product image
(the) Essence

Cereal Milk

91.2% THC
$33.45/g | $36.68/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica Dominant
Vape: Pod
$33.45
Fresh Super Lemon Haze from  product image
Select

Fresh Super Lemon Haze

91.1% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.81/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Sativa
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Sour Tangie from  product image
Select

Sour Tangie

91.0% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.86/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Essentials BRIQ Clementine from  product image
Select

Essentials BRIQ Clementine

90.9% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.25/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Sativa
Vape: Vape
$55.00
$95.00
London Pound Cake from  product image
Select

London Pound Cake

90.9% THC | 0.1%CBD
$35.00/g | $38.50/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Forbidden Fruit from  product image
Select

Fresh Forbidden Fruit

90.9% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.91/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Acapulco Gold from  product image
Select

Acapulco Gold

90.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.55/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Caramel Macchiato from  product image
Select

Caramel Macchiato

90.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.55/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Essentials Durban Poison from  product image
Select

Essentials Durban Poison

90.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.55/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Lemon Cheesecake from  product image
Select

Lemon Cheesecake

90.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.59/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Citrus Sunshine Haze from  product image
Select

Citrus Sunshine Haze

90.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.67/THCg
1 gram

Lady Lake

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
24K Gold from  product image
Select

24K Gold

90.4% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $43.14/THCg
1 gram

Lady Lake

Hybrid
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Berry Gelato from  product image
Select

Berry Gelato

90.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.72/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Blueberry Muffin from  product image
Select

Blueberry Muffin

90.4% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.42/THCg
2.0 grams

Lady Lake

Indica
Vape: Vape
$55.00
$95.00
Bulbz from  product image
Select

Bulbz

90.4% THC | 0.2%CBD
$45.00/g | $49.78/THCg
1 gram

Lady Lake

Indica
Vape: Live Resin
$45.00
$70.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes