Cannabis Edibles in Lady Lake, FL Cannabis Edibles in Lady Lake, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Lady Lake. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Lady Lake dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Edible in Lady Lake

83 available
Loading...

Showing 25 of 83 results.

Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Lady Lake

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$1845.00/g | $1646.59/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Edible: Edible
$18.02
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Lemon Cake]

106mg THC
$1845.00/g | $1744.68/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Mandarin  1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 103.5%CBD
$1545.00/g | $1519.17/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1525.93/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Caramel Milk from  product image
Jams

Caramel Milk

100mg THC
$2.25/g | $2.25/THCg
5.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Green Apple from  product image
Jams

Green Apple

100mg THC
$1.35/g | $1.35/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Gummy
$13.50
$30.00
Orange Dark from  product image
Jams

Orange Dark

100mg THC
$2.25/g | $2.25/THCg
5.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Peach from  product image
Jams

Peach

100mg THC
$1.13/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Peppermint Dark from  product image
Jams

Peppermint Dark

100mg THC
$2.25/g | $2.25/THCg
5.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

100mg THC
$1.35/g | $1.35/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Edible: Edible
$13.50
$30.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes