Oral Cannabis Products in Lady Lake, FL Oral Cannabis Products in Lady Lake, FL

Find oral cannabis products from Lady Lake dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Oral in Lady Lake

25 available
Loading...

Showing 25 of 25 results.

Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.20/g | $0.12/THCg
50.0 grams

Lady Lake

Indica
Oral: Capsule
$60.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.20/g | $0.12/THCg
50.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Capsule
$60.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.20/g | $0.12/THCg
50.0 grams

Lady Lake

Sativa
Oral: Capsule
$60.00
$120.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.50/g | $0.17/THCg
30.0 grams

Lady Lake

Indica
Oral: Capsule
$45.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.50/g | $0.17/THCg
30.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Capsule
$45.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.50/g | $0.17/THCg
30.0 grams

Lady Lake

Sativa
Oral: Capsule
$45.00
$90.00
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 1.2%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Lady Lake

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Grape Mint Gas RSO Tincture from  product image

Grape Mint Gas RSO Tincture

606mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.85/THCg
0.6 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Black Amber RSO Tincture from  product image

Black Amber RSO Tincture

603mg THC | 2.1%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Lady Lake

Indica
Oral: Tincture
$39.45
CBD Natural from  product image

CBD Natural

600mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$35.00
$70.00
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Remedi High THC Tincture 500mg from  product image
Remedi

Remedi High THC Tincture 500mg

500mg THC | 0.0%CBD
$54.00/g | $10.80/THCg
0.5 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$27.00
$45.00
THC Fast Acting Capsules from  product image

THC Fast Acting Capsules

340mg THC | 1.1%CBD
$2445.00/g | $718.70/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Oral: Capsule
$24.45
THC Tincture from  product image

THC Tincture

329mg THC
$81.50/g | $24.80/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules from  product image

1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules

308mg THC | 318.8%CBD
$4245.00/g | $1379.41/THCg
0.0 grams

Lady Lake

Oral: Capsule
$42.45
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

300mg THC
$2.75/g | $0.92/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Sativa
Oral: Capsule
$27.50
$55.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

300mg THC
$2.75/g | $0.92/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Indica
Oral: Capsule
$27.50
$55.00
Pina Colada THC from  product image

Pina Colada THC

300mg THC
$0.06/g | $0.02/THCg
300.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$18.00
$36.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

300mg THC
$2.75/g | $0.92/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Capsule
$27.50
$55.00
Triple Stack from  product image
Grassroots

Triple Stack

300mg THC
$2.75/g | $0.92/THCg
10.0 grams

Lady Lake

Indica
Oral: Capsule
$27.50
$55.00
Remedi 1:1 CBD:THC 500mg Tincture-Strawberry Cream from  product image
Remedi

Remedi 1:1 CBD:THC 500mg Tincture-Strawberry Cream

250mg THC | 250.0%CBD
$108.00/g | $43.20/THCg
0.3 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$27.00
$45.00
Hint of Sweet from  product image
Select

Hint of Sweet

150mg THC
$0.12/g | $0.08/THCg
150.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$17.50
$35.00
Lemon Lime from  product image
Select

Lemon Lime

150mg THC
$0.12/g | $0.08/THCg
150.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$17.50
$35.00
CBD Natural from  product image

CBD Natural

30mg THC | 600.0%CBD
$0.08/g | $0.25/THCg
600.0 grams

Lady Lake

Hybrid
Oral: Tincture
$45.00
$90.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes