Brevard County cannabis deals

Concentrate Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Concentrate Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Compare all cannabis concentrate deals in Brevard County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Brevard County

Compare all cannabis concentrate deals in Brevard County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

451 available
Loading...

Showing 25 of 451 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Watermelon Cakez from  product image

Watermelon Cakez

95.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $34.56/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

94.9% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $34.77/THCg
1 gram

Palm Bay, Titusville

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $44.49/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.9% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $35.14/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Cap Junky from  product image

Cap Junky

93.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.29/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Titusville

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Palm Bay, Titusville

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.9% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $45.21/THCg
0.5 grams

Cape Canaveral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Distillate Syringe 1G - Sour Tangie from  product image

Distillate Syringe 1G - Sour Tangie

92.4% THC | 3.7%Terps | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.06/THCg
1 gram

Palm Bay

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00

Local Motive

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Titusville

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

92.1% THC | 0.1%CBD
$42.00/g | $45.60/THCg
0.5 grams

Cape Canaveral

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $35.83/THCg
1 gram

Palm Bay

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mimosa Kush Mints from  product image

Mimosa Kush Mints

91.8% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.95/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Grape Bubblegum CDT Klik from  product image

Grape Bubblegum CDT Klik

91.7% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $36.48/THCg
1 gram

Merritt Island

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
RSO Syringe 1G - Indica from  product image

RSO Syringe 1G - Indica

91.4% THC | 0.6%Terps | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.35/THCg
1 gram

Palm Bay

Indica
Concentrate: RSO
$25.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$22.00/g | $24.17/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$22.00
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Titusville

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

91.0% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Palm Bay

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Cape Canaveral, Titusville

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Lime Glow Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Lime Glow Syringe [0.5g]

90.6% THC | 0.1%CBD
$36.00/g | $39.74/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Hybrid
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
RSO Syringe 1G - Sativa from  product image

RSO Syringe 1G - Sativa

90.6% THC | 0.7%Terps | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.59/THCg
1 gram

Palm Bay

Sativa
Concentrate: RSO
$25.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

90.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.46/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

90.4% THC | 0.1%CBD
$36.00/g | $39.82/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes