Brevard County cannabis deals

Flower Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Flower Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Compare all cannabis flower deals in Brevard County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Brevard County

Compare all cannabis flower deals in Brevard County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

1159 available
Loading...

Showing 25 of 1159 results.

Blueberry Cruffin Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Blueberry Cruffin Diamond Infused Nugs

49.0% THC | 1.5%Terps
$17.50/g | $35.71/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Indica
Flower: Whole
$35.00
Mango Mintality Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Mango Mintality Diamond Infused Nugs

45.0% THC | 1.2%Terps
$17.50/g | $38.89/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Sativa
Flower: Whole
$35.00
Grape Mochi Infused Ground from  product image
Hiroller

Grape Mochi Infused Ground

44.0% THC | 0.4%Terps
$9.29/g | $21.10/THCg
1/4 oz.

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Ground
$65.00
Kush Mintz Exclusive Flower from  product image
Curio Wellness

Kush Mintz Exclusive Flower

43.0% THC | 4.0%Terps
$12.86/g | $29.90/THCg
1/8 oz.

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
Chikitaz Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

Chikitaz Diamond Infused Flower

41.0% THC | 1.2%Terps
$17.50/g | $42.68/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Rain Drops Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

Rain Drops Diamond Infused Flower

41.0% THC | 0.9%Terps
$17.50/g | $42.68/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Indica
Flower: Whole
$35.00
Zeroz Infused Ground from  product image
District Cannabis

Zeroz Infused Ground

41.0% THC | 2.3%Terps
$7.00/g | $17.07/THCg
10.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Ground
$70.00
College Park Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

College Park Diamond Infused Flower

40.0% THC | 0.9%Terps
$17.50/g | $43.75/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Filthy Animals Infused Pre-Rolls 5pk from  product image
Kind Tree

Filthy Animals Infused Pre-Rolls 5pk

40.0% THC | 0.9%Terps
$20.57/g | $51.43/THCg
1.8 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: PreRoll
$36.00
Funky Guava Flower from  product image
Evermore

Funky Guava Flower

40.0% THC | 2.3%Terps
$13.71/g | $34.29/THCg
1/8 oz.

Merritt Island, Palm Bay

Flower: Whole
$48.00
Modified Grapes Diamond Infused Nugs from  product image
Kings And Queens

Modified Grapes Diamond Infused Nugs

40.0% THC | 2.3%Terps
$17.50/g | $43.75/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Indica
Flower: Whole
$35.00
Sour Grape Smalls from  product image
Project Packs

Sour Grape Smalls

40.0% THC
$8.57/g | $21.43/THCg
1/2 oz.

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Smalls
$120.00
Cherry Limeade Cake Infused Ground from  product image
District Cannabis

Cherry Limeade Cake Infused Ground

39.0% THC | 1.7%Terps
$7.00/g | $17.95/THCg
10.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Flower: Ground
$70.00
Russian Assassin Diamond Infused Flower from  product image
Kings And Queens

Russian Assassin Diamond Infused Flower

39.0% THC | 1.0%Terps
$17.50/g | $44.87/THCg
2.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Flower: Whole
$35.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

36.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $47.62/THCg
1/8 oz.

Titusville

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Fat Albert - 2ct Pre Rolls from  product image

Fat Albert - 2ct Pre Rolls

34.2% THC
$12.00/g | $35.09/THCg
1 gram

Indialantic

Hybrid
Flower: PreRoll
$12.00
Crunch Berries - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.2%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Indica
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.6%Terps
$5.71/g | $16.81/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$58.00
Xeno - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Xeno - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$7.14/g | $21.01/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Indica
Flower: Whole
$25.00
$60.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Indica
Flower: Whole
$15.00
$58.00
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

33.1% THC
$6.65/g | $20.09/THCg
1 oz.

West Melbourne

Indica Dominant
Flower: Whole
$186.15
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $25.97/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem Minis from  product image
Modern Flower

Double OG Chem Minis

33.0% THC | 3.0%Terps
$7.71/g | $23.38/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Hybrid
Flower: Smalls
$27.00
$30.00
Dream Queen - Whole Flower 3.5G from  product image
Roll One

Dream Queen - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.7%Terps
$2.86/g | $8.66/THCg
1/8 oz.

Palm Bay, Titusville

Hybrid
Flower: Whole
$10.00
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes