Brevard County cannabis deals

Vape Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Vape Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Shop all cannabis vape deals in Brevard County, FL — browse cartridges, pens, pods, and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Brevard County

Shop all cannabis vape deals in Brevard County, FL — browse cartridges, pens, pods, and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

978 available
Loading...

Showing 25 of 978 results.

Watermelon Ice from  product image
Select

Watermelon Ice

94.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.08/THCg
2.0 grams

Palm Bay

Indica
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Distillate Cartridge 0.5g - Chem Wipes from  product image

Distillate Cartridge 0.5g - Chem Wipes

93.8% THC | 4.3%Terps | 1.7%CBD
$30.00/g | $31.98/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Indica
Vape: Cartridge
$15.00
Gush Moon Cartridge from  product image
Moods

Gush Moon Cartridge

93.3% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.72/THCg
1 gram

Palm Bay

Sativa Dominant
Vape: Cartridge
$24.00
$40.00
Watermelon Z from  product image
Select

Watermelon Z

93.3% THC | 0.2%CBD
$45.50/g | $48.77/THCg
0.5 grams

Cape Canaveral

Indica
Vape: Vape
$22.75
$35.00
Zesty Parm Cartridge from  product image
Moods

Zesty Parm Cartridge

93.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.12/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Hybrid
Vape: Cartridge
$11.25
$25.00
Fresh Clementine from  product image
Select

Fresh Clementine

93.2% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.85/THCg
0.3 grams

Cape Canaveral, Titusville

Sativa
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Sky OG from  product image
Select

Sky OG

93.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.26/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Indica
Vape: Vape
$30.00
$55.00
Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.72/THCg
2.0 grams

Cape Canaveral, Titusville

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Grape Ape from  product image
Select

Fresh Grape Ape

92.7% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.07/THCg
0.3 grams

Cape Canaveral

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Lemon Cheesecake from  product image
Select

Lemon Cheesecake

92.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.76/THCg
1 gram

Titusville

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Ray Charles from  product image
Select

Ray Charles

92.6% THC | 0.2%CBD
$45.50/g | $49.14/THCg
0.5 grams

Titusville

Indica
Vape: Vape
$22.75
$35.00
ACE Dabbalicious from  product image
Select

ACE Dabbalicious

92.4% THC | 0.4%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Mimosa (H) from  product image
Select

Mimosa (H)

92.4% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.47/THCg
1 gram

Cape Canaveral

Sativa
Vape: Vape
$30.00
$50.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Unicorn Piss from  product image
Select

Unicorn Piss

92.3% THC | 0.2%CBD
$45.50/g | $49.30/THCg
0.5 grams

Cape Canaveral

Hybrid
Vape: Vape
$22.75
$35.00
Citrus Sunshine Haze from  product image
Select

Citrus Sunshine Haze

92.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.96/THCg
1 gram

Titusville

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Alien OG Vape Cartridge from  product image
Entourage

Alien OG Vape Cartridge

92.1% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.57/THCg
1 gram

Merritt Island, Palm Bay

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$40.00
Crimson Toro from  product image
Select

Crimson Toro

92.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.61/THCg
1 gram

Palm Bay

Sativa
Vape: Vape
$30.00
$50.00
Gulf Coast Sunset AIO from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset AIO

92.0% THC | 0.2%CBD
$27.00/g | $29.35/THCg
1 gram

Palm Bay

Hybrid
Vape: Disposable
$27.00
$45.00
Miami Vibes Cartridge from  product image
Moods

Miami Vibes Cartridge

92.0% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.57/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Sativa
Vape: Cartridge
$9.00
$20.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

91.8% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $22.88/THCg
1 gram

Palm Bay

Indica
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Pink Champagne from  product image

Pink Champagne

91.8% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.22/THCg
0.5 grams

Cape Canaveral

Indica
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Manolo BLK Cartridge from  product image
Moods

Manolo BLK Cartridge

91.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.54/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Hybrid
Vape: Cartridge
$11.25
$25.00
Unicorn Piss from  product image
Select

Unicorn Piss

91.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.72/THCg
1 gram

Titusville

Hybrid
Vape: Vape
$30.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes