Brevard County cannabis deals

Oral Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Oral Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Discover all licensed cannabis oral product deals in Brevard County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Brevard County

Discover all licensed cannabis oral product deals in Brevard County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

79 available
Loading...

Showing 25 of 79 results.

Perla Drops from  product image
Fluent Care

Perla Drops

mg THC | 600.0%CBD
$37.50/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Palm Bay

Oral: Tincture
$22.50
$50.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Titusville

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

968mg THC | 8.2%CBD
$38.89/g | $4.02/THCg
0.9 grams

Merritt Island, Palm Bay

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 1.2%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Melbourne, Merritt Island, Satellite Beach, Titusville

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

West Melbourne

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

West Melbourne

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Gush Mnts RSO Tincture from  product image

Gush Mnts RSO Tincture

615mg THC | 1.8%CBD
$65.75/g | $10.69/THCg
0.6 grams

Melbourne, Satellite Beach

Indica
Oral: Tincture
$39.45
Sherbert Haze RSO Tincture from  product image

Sherbert Haze RSO Tincture

615mg THC | 1.7%CBD
$65.75/g | $10.69/THCg
0.6 grams

Melbourne

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.80/THCg
0.6 grams

Melbourne, Merritt Island, Satellite Beach, West Melbourne

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Black Amber RSO Tincture from  product image

Black Amber RSO Tincture

603mg THC | 2.1%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Melbourne, Merritt Island, Satellite Beach, West Melbourne

Indica
Oral: Tincture
$39.45
CBD Natural from  product image

CBD Natural

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
THC from  product image

THC

600mg THC
$0.07/g | $0.01/THCg
600.0 grams

Titusville

Hybrid
Oral: Tincture
$42.00
$70.00
MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate from  product image

MCP - Tincture - Extra Strength 600mg - Pom.granate

600mg THC | 0.2%Terps
$58.33/g | $9.72/THCg
0.6 grams

Melbourne

Sativa
Oral: Tincture
$35.00
$50.00
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Melbourne, Satellite Beach, West Melbourne

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Melbourne, Merritt Island, Satellite Beach, Titusville, West Melbourne

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Super Lemon G RSO Tincture from  product image

Super Lemon G RSO Tincture

588mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.18/THCg
0.6 grams

Titusville

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Mint Sativa RSO Tincture from  product image
Kynd

Mint Sativa RSO Tincture

554mg THC | 3.9%CBD
$48.33/g | $8.72/THCg
0.6 grams

Merritt Island, Palm Bay

Sativa
Oral: Tincture
$29.00
$45.00
Remedi High THC Tincture 500mg from  product image
Remedi

Remedi High THC Tincture 500mg

500mg THC | 0.0%CBD
$54.00/g | $10.80/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Hybrid
Oral: Tincture
$27.00
$45.00
Everglade Haze [450mg] from  product image
Moods

Everglade Haze [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Hybrid
Oral: Tincture
$18.00
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes