Brevard County cannabis deals

Topical Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Topical Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Shop all licensed cannabis topical product deals in Brevard County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Topical in Brevard County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Brevard County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

47 available
Loading...

Showing 25 of 47 results.

Hybrid RSO from  product image
Everyday

Hybrid RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Merritt Island, Titusville

Hybrid
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Indica RSO from  product image
Everyday

Indica RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Merritt Island

Indica
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Sativa RSO from  product image
Everyday

Sativa RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Titusville

Sativa
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Relieve Lemongrass from  product image
Plant Precision

Relieve Lemongrass

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Cooling Roll-on from  product image
C.A.D

Cooling Roll-on

514mg THC | 8.6%CBD
$30.00/g | $5.84/THCg
1 gram

Cocoa Beach

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$45.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

510mg THC | 1.4%CBD
$78.90/g | $15.47/THCg
0.5 grams

Merritt Island

Topical: Topical
$39.45
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Melbourne, Satellite Beach

Topical: Topical
$39.45
Remedi 500mg Infused Balm from  product image
Remedi

Remedi 500mg Infused Balm

500mg THC
$60.00/g | $12.00/THCg
0.5 grams

Palm Bay

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$50.00
Cooling Roll-on from  product image
C.A.D

Cooling Roll-on

460mg THC
$30.00/g | $6.52/THCg
1 gram

Cocoa Beach

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$45.00
Extra Strength THC Pain Relief Lotion from  product image
Le Remedie

Extra Strength THC Pain Relief Lotion

450mg THC
$15.75/g | $3.50/THCg
1 gram

Merritt Island, Titusville

Topical: Topical
$15.75
$35.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

316mg THC | 315.6%CBD
$121.50/g | $38.43/THCg
0.3 grams

Merritt Island

Topical: Topical
$36.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

314mg THC | 317.4%CBD
$121.50/g | $38.65/THCg
0.3 grams

Melbourne, Satellite Beach, Titusville

Topical: Topical
$36.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

302mg THC | 300.0%CBD
$121.50/g | $40.18/THCg
0.3 grams

West Melbourne

Topical: Topical
$36.45
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Elara 1:1 CRM from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 CRM

300mg THC | 300.0%CBD
$45.00/g | $15.00/THCg
0.6 grams

Palm Bay

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$60.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

298mg THC | 303.2%CBD
$101.50/g | $34.11/THCg
0.3 grams

Merritt Island, Satellite Beach

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

291mg THC | 299.8%CBD
$101.50/g | $34.85/THCg
0.3 grams

Titusville

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

281mg THC | 284.4%CBD
$101.50/g | $36.12/THCg
0.3 grams

Melbourne

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

271mg THC | 293.6%CBD
$101.50/g | $37.41/THCg
0.3 grams

West Melbourne

Topical: Topical
$30.45
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

261mg THC | 264.0%CBD
$157.80/g | $60.46/THCg
0.3 grams

Merritt Island, Satellite Beach

Topical: Topical
$39.45
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

258mg THC
$120.00/g | $46.51/THCg
0.3 grams

Merritt Island, Palm Bay

Topical: Topical
$30.00
$35.00
Remedi Infused Balm 1:1 500mg from  product image
Remedi

Remedi Infused Balm 1:1 500mg

250mg THC | 250.0%CBD
$120.00/g | $48.00/THCg
0.3 grams

Palm Bay

Topical: Topical
$30.00
$50.00
1:1 CBD:THC Cooling Balm from  product image
Nordic Wellness

1:1 CBD:THC Cooling Balm

246mg THC | 249.0%CBD
$70.00/g | $28.46/THCg
0.5 grams

Merritt Island, Palm Bay

Topical: Topical
$35.00
$40.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

240mg THC | 244.5%CBD
$157.80/g | $65.75/THCg
0.3 grams

Melbourne

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

216mg THC | 234.0%CBD
$152.25/g | $70.65/THCg
0.2 grams

Merritt Island

Topical: Topical
$30.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes