Brevard County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Edible Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Discover all cannabis edibles in Brevard County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Brevard County

Discover all cannabis edibles in Brevard County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

257 available
Loading...

Showing 25 of 257 results.

Forbidden Fruit Live Rosin Chews- 10ct from  product image
The Happy Chef (Thc)

Forbidden Fruit Live Rosin Chews- 10ct

mg THC
$500.00/g | $0.00/THCg
0.0 grams

Cocoa Beach

Indica
Edible: Gummy
$5.00
10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

218mg THC
$232.50/g | $106.65/THCg
0.2 grams

Merritt Island, Palm Bay

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

204mg THC
$232.50/g | $113.97/THCg
0.2 grams

Merritt Island

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Palm Bay

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Cape Canaveral, Palm Bay, Titusville

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

200mg THC
$232.50/g | $116.25/THCg
0.2 grams

Palm Bay

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

189mg THC
$232.50/g | $123.02/THCg
0.2 grams

Merritt Island

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

115mg THC | 240.3%CBD
$1845.00/g | $1607.84/THCg
0.0 grams

Merritt Island, West Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$18.45
RSO Guava Soft Chews 10pcs from  product image

RSO Guava Soft Chews 10pcs

114mg THC
$97.50/g | $85.53/THCg
0.1 grams

Palm Bay

Indica
Edible: Gummy
$9.75
$15.00
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

113mg THC
$150.00/g | $132.74/THCg
0.1 grams

Palm Bay

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$1845.00/g | $1646.59/THCg
0.0 grams

West Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Melbourne, Titusville

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Chocolate Chip Cookies (10ct) from  product image
Big Pete's Treats

Chocolate Chip Cookies (10ct)

110mg THC
$125.00/g | $113.64/THCg
0.1 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Edible: Baked
$12.50
$20.00
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

109mg THC
$124.50/g | $113.87/THCg
0.1 grams

Melbourne, Satellite Beach, Titusville, West Melbourne

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Cosmic Tangerine Chews 10pcs from  product image

Cosmic Tangerine Chews 10pcs

109mg THC
$162.50/g | $149.08/THCg
0.1 grams

Palm Bay

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Nano Strawberry Lemonade Chews 10pcs from  product image

Nano Strawberry Lemonade Chews 10pcs

109mg THC
$162.50/g | $149.08/THCg
0.1 grams

Palm Bay

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Merritt Island, Satellite Beach, Titusville, West Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Full Spectrum Cubez - Honeydew Apple from  product image

Full Spectrum Cubez - Honeydew Apple

108mg THC
$150.00/g | $138.89/THCg
0.1 grams

Palm Bay

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes