Brevard County cannabis deals

Other Cannabis Deals in Brevard County, FL

How High In the Space Coast?
Other Cannabis Deals in Brevard County, FL
How High In the Space Coast?

Compare all licensed cannabis products in Brevard County, FL — top shelf and least expensive cannabis products from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Other Cannabis Deals in Brevard County

Compare all licensed cannabis products in Brevard County, FL — top shelf and least expensive cannabis products from Cape Canaveral dispensaries and Cocoa dispensaries... Read more

18 available
Loading...

Showing 18 of 18 results.

Banana OG from  product image

Banana OG

29.6% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $19.31/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Indica
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Limewire from  product image

Limewire

23.9% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $37.66/THCg
1 gram

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$9.00
Big League Grape from  product image

Big League Grape

23.0% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $24.85/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Limewire from  product image

Limewire

22.6% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $39.82/THCg
1 gram

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$9.00
Grease G*n from  product image

Grease G*n

22.4% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $25.51/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Indica
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Grease G*n SchMediums from  product image

Grease G*n SchMediums

22.0% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $25.97/THCg
1/4 oz.

Cocoa Beach

Indica
Unknown: Unknown
$40.00
$70.00
Skinny Louiez from  product image

Skinny Louiez

21.4% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $26.70/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Indica
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Sour Spritzer from  product image

Sour Spritzer

20.6% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $27.74/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Sativa Dominant
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Pluto SchMediums from  product image

Pluto SchMediums

20.4% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $28.01/THCg
1/4 oz.

Cocoa Beach

Indica
Unknown: Unknown
$40.00
$70.00
Purple Chem from  product image

Purple Chem

19.5% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $29.30/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Thot Juice from  product image

Thot Juice

19.5% THC | 0.1%CBD
$5.71/g | $29.30/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Gassius Clay SchMediums from  product image

Gassius Clay SchMediums

18.9% THC | 0.0%CBD
$5.71/g | $30.23/THCg
1/4 oz.

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$40.00
$70.00
Moo Deng from  product image

Moo Deng

18.1% THC | 0.0%CBD
$5.71/g | $31.57/THCg
1/8 oz.

Cocoa Beach

Indica Dominant
Unknown: Unknown
$20.00
$30.00
Squirrel Thai Stick from  product image

Squirrel Thai Stick

14.6% THC | 0.0%CBD
$9.00/g | $61.64/THCg
1 gram

Cocoa Beach

Hybrid
Unknown: Unknown
$9.00
25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct from  product image
Surterra Wellness

25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct

4.5% THC | 0.5%CBD
$3.33/g | $74.05/THCg
20.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Unknown: Unknown
$66.50
$95.00
25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct from  product image
Surterra Wellness

25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct

1.7% THC | 0.4%CBD
$2.63/g | $152.62/THCg
20.0 grams

Merritt Island, Palm Bay

Hybrid
Unknown: Unknown
$52.50
$75.00
25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct from  product image
Surterra Wellness

25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct

1.2% THC | 1.2%CBD
$2.63/g | $228.26/THCg
20.0 grams

Palm Bay

Hybrid
Unknown: Unknown
$52.50
$75.00
25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct from  product image
Surterra Wellness

25mg Extra Strength, Relief (1:9 CBD:THC) - Theragels - 40ct

1.0% THC | 1.0%CBD
$3.50/g | $364.58/THCg
20.0 grams

Merritt Island

Hybrid
Unknown: Unknown
$70.00
$100.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes